O nas

Zapewnianie bezpieczeństwa i komfortu pracy to nasze główne cele. Zajmujemy się kompleksową dystrybucją środków ochrony indywidualnej za pośrednictwem automatów wydających, dzięki czemu możemy zapewnić twoim pracownikom dostęp do niezbędnego asortymentu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami artykułów z zakresu BHP, w trosce o zadowolenie naszych klientów. Wysoka jakość produktów i usług przekłada się na rosnące zadowolenie naszych kontrahentów.
O NAS

Współpraca z Lipus Safety zagwarantuje Ci

· Najwyższej jakości produkty chroniące życie i zdrowie twoich pracowników,
· Profesjonalne doradztwo, które zwiększy bezpieczeństwo w twojej firmie,
· Urządzenia vendingowe na sprzedaż i wynajem,
· Nowoczesne rozwiązania wewnątrzzakładowe, które zmniejszą koszty twojego przedsiębiorstwa.

Szeroki wachlarz usług

Lipus Safety to nie tylko vending BHP. W naszej ofercie znajdziesz również outsourcing BHP, magazyny konsygnacyjne, serwisowanie odzieży roboczej, czy profesjonalne czyszczenie rękawic. Zajmujemy się również własną produkcją odzieży ochronno-roboczej i marketingowej. Z chęcią udzielimy fachowej porady z zakresu BHP, aby bezpieczeństwo pracy w Twoim przedsiębiorstwie stało na jak najwyższym poziomie. Stale udoskonalamy naszą ofertę, aby móc odpowiadać na zróżnicowane potrzeby klientów.

Gwarantujemy najwyższą jakość

Lipus Safety zapewni bezpieczeństwo i wygodę pracy na każdym stanowisku Twojej firmy. Zajmujemy się obsługą przedsiębiorstw z rozmaitych branż, w tym budownictwa, farmacji, automotive, AGD, przemysłu ciężkiego i innych. Kompleksową troskę o zdrowie i życie Twoich pracowników połączymy ze skutecznym obniżaniem kosztów przedsiębiorstwa i usprawnianiem jego działań, dzięki czemu praca stanie się jeszcze większą przyjemnością. Jesteśmy tu dla Ciebie - z największą przyjemnością podejmiemy się współpracy z Twoją firmą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Obsługiwanych krajów
+
Zadowolonych klientów
Sprawdzonych dostawców
+
Dostępnych produktów

MASZ PYTANIE?

NAPISZ DO NAS