Automaty BHP

Automaty vendingowe to innowacyjna alternatywa dla klasycznych sposobów zaopatrzenia przemysłu. Dzięki temu rozwiązaniu w Twoim przedsiębiorstwie nie zabraknie artykułów BHP, które pomogą chronić zdrowie i życie Twoich pracowników. Automaty zapewniają także całkowitą kontrolę nad wydawanymi produktami.

Nowoczesne systemy wewnątrzzakładowe, poza ochroną bezpieczeństwa, służą również optymalizacji zużycia roboczej odzieży i innych środków ochrony. Vending BHP pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z ich wydawaniem, ewidencjonowaniem i używaniem.

Zapytaj o możliwość kupna lub wynajmu automatu vendingowego – już od 1 zł miesięcznie. Dobierzemy wygodny, elastyczny model rozliczenia tak, aby współpraca była dla Ciebie jak najbardziej komfortowa.
01
Krok pierwszy
Pracownik loguje się do systemu z użyciem karty lub kodu, a następnie uzyskuje dostęp do artykułów.
02
Krok drugi
Na ekranie automatu wyświetlone zostają produkty wraz z opisami i zdjęciami. Pracownik wybiera asortyment dostępny w ramach jego uprawnień.
03
Krok trzeci
Pobranie wybranego produktu ze wskazanej alokacji automatu vendingowego.

LSBOX BP

LSBOX BP, to profesjonalne urządzenie do wydawania artykułów BHP, narzędzi, leków lub innych produktów wymagających nadzoru. Dystrybutor wyposażony jest w komputer z zainstalowanym oprogramowaniem zarządzającym, ekran dotykowy, UPS. Zasada działania oparta jest na obrocie metalowego bębna wyposażonego w elektronicznie nadzorowane lokalizacje. Automat ten oferuje od 90 do 468 lokalizacji. LSBOX BP może występować jako moduł główny (z komputerem i ekranem) lub moduł dodatkowy. Moduł główny może zostać rozbudowany o kolejne moduły bębnowe, szufladowe i szafkowe, nawet do 10 jednostek.
LSBOX BP

LSBOX DB

Automat LSBOX DB to profesjonalne urządzenie do wydawania artykułów BHP, narzędzi, leków lub innych produktów wymagających nadzoru. Dystrybutor wyposażony jest w komputer z zainstalowanym oprogramowaniem zarządzającym, ekran dotykowy, UPS. Zasada działania oparta jest na obrocie metalowego bębna wyposażonego w elektronicznie nadzorowane lokalizacje. Automat ten oferuje od 90 do 702 lokalizacji. LSBOX DB może występować jako moduł główny (z komputerem i ekranem) lub moduł dodatkowy. Moduł główny może zostać rozbudowany o kolejne moduły bębnowe, szufladowe i szafkowe, nawet do 10 jednostek.
LSBOX DB

LSBOX 12

Automat sprężynowy LSBOX 12 jest urządzeniem do automatycznego wydawania do 72 różnych typów produktów. Oparty na podajnikach sprężynowych umożliwia przechowywanie bardzo dużej ilości produktów na małej powierzchni. Produkty widoczne są przez przednią podwójna szybę niskoemisyjną. Pobieranie produktu dokonujemy za pomocą klawiatury numerycznej. Wszystkie operacje widoczne są na wyświetlaczu graficznym. Serwomechanizmy dystrybucyjne kontrolowane są przez płytę główną z mikroprocesorem. Umożliwia ona programowanie i modyfikowanie parametrów automatu.
LSBOX 12

MASZ PYTANIE?

NAPISZ DO NAS

Potrzebujesz więcej informacji o vendingu BHP?